Hizmetlerimiz

Yıkım ve Onarım İşleri

Evlerinizde yıkılması gereken duvar veya banyo, mutfak gibi alanlarınız profesyonel bir şekilde yılmasını ve molozların temizlenmesini sağlıyoruz. Eğer evlerinizde yenilemek istediğiniz banyo, mutfak ve diğer alanlar varsa, deneyimli ve tecrübeli olan mimar ekibimizle beraber gerekli olan projelendirmeyi sizinde dilediğiniz şekilde yaparak, çalışmalara en kısa sürede başlıyor ve yeni banyo, mutfak, yatak odalarınızı size teslim ediyoruz.
 
Banyo dekorasyonu
Hayallerinizdeki banyo dekorasyonunun sağlanması için hemen bizlerle irtibat kurabilirsiniz. Klasik banyo dekorasyonunda çok daha farklı ban tasarımlarıyla evlerinizi yeniden imar eden şirketimiz, en sıcak banyo dekorasyon çalışmasını yerine getirmektedir. Farklı figürlere sahip olan fayansların kullanımından, modern ve en son tasarım lavabo, musluk tasarımlarına kadar her şey eskisinden daha farklı ve daha güzel bir şekilde tasarlanmaktadır. Mevcut banyo tasarımlarından sıkılmış olan ve daha değişik bir banyo tarzına sahip olmak isteyen herkes, deneyimli mimar ve çalışma ekibiyle klasik banyo tarzlarından başka bir boyuta geçerek, modern ve en son tasarım uygulamalarının söz konusu olduğu banyo dekorasyon çalışması hizmetinden faydalanabilirler.

Sadece banyo tasarımları değil, aynı zamanda mutfak dekorasyonlarının da sağlıklı bir şekilde yerine getirilmesini sağlıyoruz.

Bu anlamda hanımların ruh dünyasına uygun mutfak tasarımları söz konusu olmaktadır. Daha işlevsel bir mutfak dekorasyonu sayesinde, hanımlar artık daha pratik ve hamarat olabilirler. Ada tipi mutfak tiplerinden, L tipi mutfak tiplerine kadar her şeyin daha özel ve modern olduğu seçeneklerimiz içerisinde yıkma işlemlerinden onarım işlerine kadar yanınızdayız. En uygun fiyatlardan yapılan yıkım ve onarım işleri, deneyimli ve tecrübeli ekibimiz tarafından yapılmaktadır.