Hizmetlerimiz

Mobilya Üretimleri

Evlerimizin en gerekli malzemelerinden mobilyalar, sağlıklı bir ev ortamının tahsis edilmesinde kullanılmaktadırlar. Ancak doğru mobilya üretimleri sonucunda piyasaya sürülmemiş olan mobilyaların alınması sonucunda, istediğimiz bir yaşam alanının sağlanmasına engel olmuş oluruz. Bu nedenle doğru mobilya seçimleri ve doğru iç dekorasyon çalışmalarının yapılması için uzmanlara danışmak en doğru davranış olacaktır. Firmamız, iç dekorasyon konusunda hizmet veren bir şirket olarak, evlerin hayallerinize uygun mekanlar olmasını sağlamaktadır Bunun gerçekleşmesi için firmamız, sağlıklı tasarım ürünlerinin ve aksesuarlarının kullanılmasına önem vermekyedir.

Nasıl bir mobilya?
 
Mobilyaların sağlıklı olması gerekir. Yani insan sağlığına zarar verecek işlemlerden geçirilmemiş olması ve kaliteli olmasından bahsediyoruz. Birçok firmanın daha ucuza üretim yapması sonucunda ortaya çıkan sunta ve suntalam tarzında mobilyalar, insan sağlığına zararlı olmakla beraber, maalesef, dayanıklılık konusunda da diğerlerine göre daha kısa ömürleri vardır. Organik ve tamamen doğal olması gereken mobilyaların üretildiği ağaçlar, maun, teak, ceviz gibi organik olmalıdır. Bunun yanında renklendirme işlemlerinin de sağlıklı yapılması gerekir. Anti stres ve anti bakteriyel olası gerekir. Kimyasallarla muhatap olmadan üretim sürecinden geçirilmiş olması gerekir. Firmamız en iyi mobilya çözümleri sunarak, mutfak dekorasyonu çalışmalarından banyo dekorasyonu çalışmalarına kadar evlerinizin a’dan z’ye modaya uygun tasarlamaktadır.
 
İç dekorasyon
 
Firmamızın mimarları tarafından en iyi iç dekorasyon çalışması yapılmaktadır. Böylece mekanlarınız daha estetik ve endamlı bir hale getirilmektedir. En modern ve endamlı dekorasyon çalışmalar neticesinde, sevdiklerinizle sıcak bir mekanda yaşamanızı sağlıyoruz. Dekorasyon dünyamızın hayallerinin ulaşmış olduğu yerde, sizin için imar edilen mükemmel ev dekorasyon tasarımları yer almaktadır. En uygun fiyatlarla sizlere dekorasyon çözümleri sunan firmamız, mutfak dekorasyonu veya banyo dekorasyonu fark etmeksizin, çalışmalarını özverili bir şekilde yapmaktadır.